Posted by admin On April - 13 - 2021 Comments Off on McDonald’s kusi lodami McFlurry, a Coca-Cola zachęca do dzielenia się z bliźnimi – interaktywne reklamy zewnętrzne w natarciu!
McDonald’s kusi lodami McFlurry, a Coca-Cola zachęca do dzielenia się z bliźnimi – interaktywne reklamy zewnętrzne w natarciu!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Internet – od kiedy tak właściwie powstał – bez ustanku prężnie się rozwija. Nic niepokojącego, bo jego potencjał jest duży i trudno go nie dostrzec. Wielką zaletą jest to, że dociera niemalże wszędzie, dzięki niemu wszelkie informacje przekazywane są z jednego końca świata na drugi w ułamku sekundy. Dużo sfer życia przeniosło się do przestrzeni wirtualnej, w internecie poznajemy oryginalnych przyjaciół, obserwujemy filmy, czerpiemy z niego informacje, tam również robimy, mniejsze bądź też większe, zakupy. Ostatnio bardzo atrakcyjne stało się zarabianie przez Internet – praca dorywcza. Taka praca przybiera rozmaite formy – można klikać w banery marketingowe, można pisać wiadomości na serwisach społecznościowych, można rozsyłać mailingi. Dużo osób zakłada własne blogi, na jakich dzieli się z innymi swoimi przemyśleniami lub ewentualnie radami. Niejednokrotnie z nieraz takie blogi rozpoczynają także stanowić źródło dochodu dla ich autorów, albowiem reklamodawcy, zwabieni dużą liczbą wyświetleń i dużą masą czytelników, z przyjemnością nawiązują współpracę z posiadaczami blogów oraz oferują umieszczenie reklamy swoich artykułów lub też samej marki na domenie. Jak niechętnie przyznają blogerzy, w grę wchodzą w zasadzie duże pieniądze. Do tego stopnia, że posiadacze najpopularniejszych blogów porzucają etaty i absorbują się już tylko pielęgnowaniem swojej strony.

źródło: Trzy babcie po raz pierwszy w życiu palą maryśkę… i nieźle odlatują

Comments are closed.